Humanita Diskuse

Nové zprávy nahoře. Starší nahoru

-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100

Zobrazeny příspěvky 23263 až 23282 z 43356. Vložit nový příspěvek

Reagovat
RRe: Google translator - článek Odpověď pro: Geo - Re: Google translator - článek (Čt, 29. října 2009 22:57)

Originál můžeš najít tady:

http://www.bergsteigen.at/de/touren.aspx?ID=286
http://www.bergsteigen.at/de/touren.aspx?ID=1208

Poprsenky vnikly z BHs, kde Google mylně předpokládal, že je to zkratka pro Büstenhalters

Reagovat
Smíchoff dneska večer

Nechce se jít dneska někomu kolem sedmé večer na stěnu?

Reagovat
RRe: Google translator - článek Odpověď pro: Alča - RRe: Google translator - článek (Pá, 30. října 2009 8:51)

Alco, Alco, nevim kdo pod Dachsteinem k ukojeni svych pedofilnich fetisistickych choutet sbiral na detskem hristi zapomenute odevni svrsky.

Reagovat
RRe: Google translator - článek Odpověď pro: Feu - RRe: Google translator - článek (Pá, 30. října 2009 1:29)

Myslím, že rakouské lezkyně si věší držáky na prsa tzv.BrustHaltery na vrtané skoby. Asi foukal vítr, proto je tam Masťa nenašel. Nebo všechny posbíral Gobo

Reagovat
RRe: Hlaska vcerejsiho dne Odpověď pro: Víťa - Re: Hlaska vcerejsiho dne (Pá, 30. října 2009 0:48)

a vlastní pivo a jídlo. Vždyť chudák kuchař musel kvůli nám vařit, aby měli co prodávat další den.

Reagovat
RRe: Google translator - článek Odpověď pro: Deny - RRe: Google translator - článek (Čt, 29. října 2009 20:50)

vono je vošidný i umět jazyk taknějak že si řekneš o vodu a chleba a po šestém pivo mluvíš bez zadrhávání (můj majstrštyk je onsight zpěv rumunských písní), a hoskou tematiku máš v malíčku tak, že se domníváš, že papírového, elektrického či živého translátora nepotřebuješ. tudlenc v šerém dávnověku jsem málem zahynul v Sasku hledaje zoufale v hladké stěně "feine" - tedy fajnové chyty. nebo tuhle loni na windlegergratu jsem nepřekládal slovo "heikel", vyhodnotiv jej před výstupem jako zcela zbytné. další zrádné slovo, především u saských spár pětkové obtížnosti, je "schinder".
jo v cizejch zemích je veselo.

Reagovat
RRe: Google translator - článek Odpověď pro: Masťa - Re: Google translator - článek (Čt, 29. října 2009 20:29)

Orechy co je podprsenka?

Reagovat
Re: Hlaska vcerejsiho dne Odpověď pro: LukasN - Hlaska vcerejsiho dne (Čt, 29. října 2009 11:27)

V pohodě, příště si vemem vlastní sklo...

Reagovat
Re: Google translator - článek Odpověď pro: Bára - Google translator - článek (Čt, 29. října 2009 19:22)

Priste nesmis zaskrnout preklad skalniho lezeni na industrialni . Nebyl by odkaz na zdroj z ceho to prekladal?

Reagovat
RRe: Google translator - článek Odpověď pro: Masťa - Re: Google translator - článek (Čt, 29. října 2009 20:29)

Fakt výborný! Vidím, že máme se Zdeňkou ještě nějaký rok o práci postaráno.

Reagovat
Re: Google translator - článek Odpověď pro: Bára - Google translator - článek (Čt, 29. října 2009 19:22)

Skládka nebyla, kanalizační šachta taky ne Pole-víla je zachycená na obrázku 3733. Podprsenky jsem hledal hodně intenzivně, ale bohužel. Možná to bude tím, že jsme neměli ty ořechy

Reagovat
Google translator - článek

Uáááá, málem jsem umřela smíchy. článek nemá chybu! no a? byla skládka odpadu na nástupu? A sestup kanalizační šachtou?

Reagovat
Re: Feraty Odpověď pro: Martin - Feraty (Čt, 29. října 2009 13:17)

To je z kaňonu El Chorro u Malagy ve Španělsku. Super trek, kaňon měří asi 5 km, místy je několik desítek metrů hluboký a široký třeba 3-4 metry, bomba. Jen se musíš koukat, kam šlapeš.

Reagovat
Feraty

Jak obvykle vypadaji feraty? Je to spis nuda, nebo spis neco takoveto?

http://www.youtube.com/watch?v=ZmDhRvvs5Xw

Reagovat
Hlaska vcerejsiho dne

Vrchni v Cernolicke hospode:
Ja vam uz 5 let rikam, at si zavolate par dni predem. Vzdyt ja tady vubec nic nemam

Reagovat
RRe: Velká kunratická Odpověď pro: Jeník - RRe: Velká kunratická (Út, 27. října 2009 15:38)

Já když to jedinkrát běžel v dospělé kategorii, tak jsem se doplazil do cíle za necelých 24 min. Po rovince po třetím stoupání jsem dokonce chvilku šel místo běhu. Dost mě překvapilo, že dorostenci to mají o tolik lehčí Takže hodně štěstí!

Reagovat
RRe: Velká kunratická Odpověď pro: Bárt - RRe: Velká kunratická (Út, 27. října 2009 15:21)

Dvanáctky nebo desítky? Každopádně máte můj hluboký obdiv. To už chce kus sebezapření a duši sportovce.

Reagovat
RRe: Velká kunratická Odpověď pro: Jeník - RRe: Velká kunratická (Út, 27. října 2009 9:10)

Kazdy rok to s ostatnima atletama zkousime. Bohuzel, nikdy se ke 20 nepriblizime. 18 vubec neni spatny.

Reagovat
RRe: Velká kunratická Odpověď pro: Bárt - RRe: Velká kunratická (Po, 26. října 2009 21:09)

Né, neblbni, já budu zaručeně poslední. Já chtěl jen vidět, co s člověkem udělá 20 piv po VK. Nejlépe to mám asi za 18min., ale každý rok je to horší.

Reagovat
RRe: Velká kunratická Odpověď pro: Jeník - RRe: Velká kunratická (Po, 26. října 2009 12:55)

nejdrive si projdu tve vysledy z poslednich let. pokud jsi to nebezel, tak za kolik mas 3km.

Zobrazeny příspěvky 23263 až 23282 z 43356. Vložit nový příspěvek

-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100